O gabinecie

Gabinet Pomocy Psychologicznej to prywatna praktyka psychologiczna i psychoterapeutyczna. W przytulnym i dyskretnym wnętrzu prowadzę różne formy pomocy psychologicznej dla młodzieży, osób dorosłych, par i rodzin.

Konsultacja psychologiczna - spotkanie mające na celu zapoznanie się z trudnościami klienta. Jego celem jest określenie potrzeb i dopasowanie odpowiednich form pomocy. Czasami jedno spotkanie jest wystarczające, aby rozwikłać trudności.
Zapraszam na konsultację szczególnie w sytuacji:
- trudnych momentów w życiu rodziny
- poczucia wewnętrznego zagubienia
- poczucia osamotnienia we własnych trudnościach.

Konsultacja seksuologiczna - spotkanie z osobą lub parą, która przypuszcza, że jej kłopoty związane z seksualnością mogą mieć podłoże psychiczne - zakotwiczone w emocjach, relacjach międzyludzkich. Spotkanie polega wyłącznie na rozmowie. Psycholog nie ma uprawnień do wypisywania recept i zlecania leków - tym zajmują się wyłącznie lekarze. 

Psychoterapia indywidualna - forma pomocy przeznaczona dla młodzieży i dorosłych zorientowana na spowodowanie zmiany w obszarze, w którym klient lokalizuje swoje trudności. Musi być poprzedzona konsultacją (jednym lub dwoma spotkaniami konsultacyjnymi), która pozwoli dobrać najlepszą formę pomocy. Psychoterapię prowadzę korzystając z dorobku psychoterapii psychodynamicznej czerpiąc jednocześnie z tła psychoterapii systemowej. Spotkania trwają 50 minut, odbywają się w częstotliwości dostosowanej do potrzeb pacjenta. 

Psychoterapia par - forma pomocy przeznaczona dla par, które przeżywają trudności. Jest poprzedzana konsultacją kwalifikującą do tej formy pomocy. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie systemowym.

Psychoterapia rodzinna - forma pomocy kierowana do rodzin przeżywających trudności. W spotkaniu biorą udział różni członkowie rodziny - skład, który jest zapraszany na spotkaniu jest ustalany wspólnie z osobą zgłaszającą na spotkaniu konsultacyjnym. Jest to forma o dużej skuteczności, prowadzona w nurcie psychoterapii systemowej.


Treningi relaksacji - zajęcia grupowe prowadzone poznawczo - behawioralną metodą relaksacji stosowanej. Zajęcia polegają na uczeniu się relaksacji i przyglądaniu się własnym automatycznym reakcjom w sytuacjach stresowych. Celem cyklu zajęć jest wywoływanie uczucia odprężenia w sytuacjach pierwotnie wywołujących duże napięcie. Grupy max. 3 osobowe.

Na wszystkie formy obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem: 508 341 423

Gabinet mieści się w centrum Krzeszowic, przy ul. Szkolnej 3. Pokój nr 20 znajduje się na drugim piętrze, jest to jedyny lokal użytkowany na tej kondygnacji, co zapewnia spokój i dyskrecję rozmów. Na holu pierwszego piętra znajduje się poczekalnia i toaleta, z których mogą korzystać klienci. W okolicy znajduje się bezpłatny parking (przy pl. Kulczyckiego i parking w okolicy targowiska).
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Psycholog w Krzeszowicach

Półprawdy na śniadanie

Seminarium rodzicielskie 17.10.2017