O mnie

Jestem psychologiem.
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu w specjalności psychologii klinicznej. Podczas studiów wybierałam ścieżki kształcenia związane z seksuologią i życiem rodzinnym. Ukończyłam też studia podyplomowe rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne "Pomoc psychologiczna w zakresie seksuologii" - również na poznańskim uniwersytecie.

Jestem psychoterapeutą.
Ukończyłam Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam też Kurs Integratywnej Psychoterapii Krótkoterminowej. 

Jestem praktykiem.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z młodzieżą, dorosłymi, parami i rodzinami, często w sytuacji kryzysu rodziny. Ukończyłam kurs trenerski i prowadziłam również różnego typu zajęcia dla grup - warsztaty, szkolenia i kursy.

Jestem profesjonalna.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Psychologa i Kodeks Etyczny Psychoterapeuty.

Kontakt:
Emilia Owoc
tel. 508 341 423
e-mail: emilia.owoc[at]gmail.com

Komentarze

  1. Hej jestem Ania mam 15 lat mam chłopaka.....ostatnio poznałam przyjaciela jest nim chłopak, którego bardzo lubię jest dla mnie miły i wogule wszystkim mogę z nim pogadać ostatnio mi się często śni : byłam z tym przyjecielem w szkole i poszliśmy i szliśmy igadaliśmy i się śmialiśmy i dostałam sms od chłopaka ze ze mną zrywa i jakimś dziwnym trafem znależliśmy sie na rynku i ppojechaliśmy jakimś autobusem jechaliśmy pod wielką góre i znalazłam się póżniej w domu mojej cioci i leżałam na podłodze mama i sis zaczeły mnie ciągnoąć i się obudziłam i ten przyjaciel tam stałeś stałeś i mówiłeś mi usiąc robie nam śniadanie(i miał obrączke na palcu a byłam tylko ja i on w domu i nkit więcej o co chodz) poszłam położyłam głowe na stole i miłam głowe w beczce z jabkami bo byłam na jakimś festynie stnełam i się odwruciłam i było biło wszędzie biało a ty stałeś na przeciwko mnie ale blisko a ja płakłam i się obudziłam i płakałam później znowu usnełam i znowy było biało stałeś i się uśmiechnołeś i twoja twarz stała się jak demon który miał szpony 15 cm i ja krzyczłam i uciekałam a to coś mnie goniło i złapało i wbiło spony wszyje i brzuch i mówi ze twojego przyjaciela już nie ma i cb też i zacoł się śmiać, albo śniło mi się że stałam nad wielką przpaścią i mówilam skoczyć czy nie skoczyć a mój przyjaciel biegł pod górę i dobiegł i mnie złapał i zaczął na mnie krzyczeć że co ja sb myślę i mówił ze ja się dla niego liczę i mnie przytulił albo śniło mi się jak gotowaliśmy razem....... O co chodzi POMOCY

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Droga Aniu, często zdarza się, że sny w jakiś sposób odzwierciedlają osoby, które są dla nas ważne i uczucia, jakie przeżywamy. Sny mają to do siebie, że wszystko się w nich przeplata, miesza i może budzić w nas niepokój. To co opisałaś być może wiąże się silnymi emocjami, jakie często przeżywane są, gdy poznajemy ważną osobę. Trudno rozszyfrować te emocje na podstawie krótkiego wpisu, nie znając Ciebie. Pomoc możesz uzyskać w rozmowie osobistej lub rozmowie za pośrednictwem internetu (np. przez skype). Udając się po pomoc psychologiczną zgodnie z prawem powinnaś mieć zgodę rodziców. Jeśli nie chcesz, żeby Twój wpis był widoczny publicznie możesz napisać do mnie e-mail - emilia.owoc[małpa]gmail.com. Pozdrawiam!

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Psycholog w Krzeszowicach

Półprawdy na śniadanie

Seminarium rodzicielskie 17.10.2017