Psychoterapeuta

Psychoterapię par i rodzin prowadzę w nurcie psychoterapii systemowej, w psychoterapii indywidualnej sięgam po techniki i założenia psychoterapii psychodynamicznej.

Każda forma psychoterapii poprzedzona jest 1 do 3 spotkaniami konsultacyjnymi - ma to znaczenie dla wstępnej diagnozy i określenia możliwości pracy terapeutycznej.

Kontakt: 508 341 423

Psychoterapia indywidualna - forma pomocy przeznaczona dla młodzieży i dorosłych zorientowana na spowodowanie zmiany w obszarze, w którym klient lokalizuje swoje trudności. Musi być poprzedzona konsultacją (jednym lub dwoma spotkaniami konsultacyjnymi), która pozwoli dobrać najlepszą formę pomocy. Psychoterapię prowadzę korzystając z dorobku psychoterapii psychodynamicznej czerpiąc jednocześnie z tła psychoterapii systemowej. Spotkania trwają 50 minut, odbywają się w częstotliwości dostosowanej do potrzeb pacjenta. 

Psychoterapia par - forma pomocy przeznaczona dla par, które przeżywają trudności. Jest poprzedzana konsultacją kwalifikującą do tej formy pomocy. Spotkania trwają 60 minut, odbywają się z częstotliwością dostosowaną do potrzeb pacjenta. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie systemowym.

Psychoterapia rodzinna - forma pomocy kierowana do rodzin przeżywających trudności. W spotkaniu biorą udział różni członkowie rodziny - skład, który jest zapraszany na spotkaniu jest ustalany wspólnie z osobą zgłaszającą na spotkaniu konsultacyjnym. Spotkania trwają 90 minut, odbywają się raz w miesiącu. Jest to forma o dużej skuteczności, prowadzona w nurcie psychoterapii systemowej.

Zadzwoń: 508 341 423

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Psycholog w Krzeszowicach

Półprawdy na śniadanie

Seminarium rodzicielskie 17.10.2017